Kotva
Nepřehlédněte
Nový termín přijímacích zkoušek
5.5.2021

Na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy došlo ke  změně termínu konání přijímacích zkoušek.

Pro primu (osmileté studium) na 5. a 6. května 2021.

Pro kvintu (čtyřleté studium) na 6. května 2021.

 

 

 

Mapa webu
A
A
A

Úspěchy 2020/2021

Vloženo: 9.9.2017 | Upraveno: 9.9.2017 | Upravil: Herrmannova

MATEMATIKA:

  • Pythágoriáda - okresní kolo
    • kategorie prima - P6
    • kategorie tercie - P8
  • Pythágoriáda - školní kolo:
    • kategorie prima - P6
    • kategorie sekunda- P7
    • kategorie tercie - P8
  • Matematický klokan - školní kolo:
    • kategorie benjamin
    • Valentýna Rýdlová, prima, 1. místo ve školním kole soutěže
    • Martin Balatka, prima, 2. místo ve školním kole soutěže
    • Johana Ráchel Mariae, prima, 3. místo ve školním kole soutěže
    • Nela Huttová, prima, 4. místo ve školním kole soutěže
    • Jan Medřický, sekunda, 5. místo ve školním kole soutěže
    • Vanda Černá, sekunda, 6. místo ve školním kole soutěže
    • Matěj Móler, prima, 7. místo ve školním kole soutěže
    • Marika Němcová, prima, 8. místo ve školním kole soutěže
    • Lukáš Petříček, sekunda, 9. místo ve školním kole soutěže
    • Ema Tereza Volkmerová, prima, 10. místo ve školním kole soutěže
    • Alice Šubrtová, sekunda, 11. místo ve školním kole soutěže
    • Markéta Petříková, prima, 12. místo ve školním kole soutěže
    • kategorie kadet
    • Jakub Hlubuček, tercie, 1. - 2. místo ve školním kole soutěže
    • Matouš Richter, tercie, 1. - 2. místo ve školním kole soutěže
    • Karolína Kučerová, tercie, 3. místo ve školním kole soutěže
    • Karolína Václavíková, tercie, 4. místo ve školním kole soutěže
    • Anežka Kršková, tercie, 5. místo ve školním kole soutěže
    • Aneta Šmídová, tercie, 6. místo ve školním kole soutěže
    • Jan Měčíř, tercie, 7. místo ve školním kole soutěže
    • kategorie junior
    • Dominik Frýda, sexta, 1. místo ve školním kole soutěže
    • Ondřej Tomáš, sexta, 2. místo ve školním kole soutěže
    • Jan Salaba, sexta 3. místo ve školním kole soutěže
    • Tereza Hausová, sexta, 4. místo ve školním kole soutěže
    • Jan Nepimach, kvinta, 5. místo ve školním kole soutěže
    • Anežka Nývltová, kvinta, 6. místo ve školním kole soutěže
    • Vanesa Skalická sexta, 7. místo ve školním kole soutěže
    • Anna Cendelínová, kvinta, 8. místo ve školním kole soutěže
    • Marie Richterová, kvinta, 9. místo ve školním kole soutěže
    • Jaroslav Blažek, kvinta, 10. místo ve školním kole soutěže
    • Anna Jílková, kvinta, 11. místo ve školním kole soutěže
    • Jan Vyhlídko, kvinta, 12. místo ve školním kole soutěže
    • Vítek Ulrich, kvinta, 13. místo ve školním kole soutěže
    • kategorie student
    • Petr Phung, septima, 1. místo ve školním kole soutěže
    • Jakub Balatka, septima, 2. místo ve školním kole soutěže
    • Adam Galbavý, septima, 3. místo ve školním kole soutěže
    • Matěj Novenko, septima, 4. místo ve školním kole soutěže
    • Ondřej Víta, septima, 5. místo ve školním kole soutěže
    • Petr Bárta, septima, 6. místo ve školním kole soutěže
    • Daniel Štěpánek, septima, 7. místo ve školním kole soutěže
    • Josef Trdla, septima, 8. místo ve školním kole soutěže
    • Petr Cyprián, septima, 9. místo ve školním kole soutěže
    • Marek Lála, septima, 10. místo ve školním kole soutěže
    • Karolína Sigmundová, septima, 11. místo ve školním kole soutěže
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie Z9
    • kategorie Z8
    • kategorie Z7
    • kategorie Z6 
  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie Z9
      • kategorie Z8
      • Matouš Richter, tercie, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • kategorie Z7
      • Štěpán Preisler, sekunda, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Jan Medřický, sekunda, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Lukáš Petříček, sekunda, 3. - 4.  místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Alice Šubrtová, sekunda, 3. - 4. místo ve školním kole olympiády, postup do kresního kola
      • kategorie Z6
      • Matěj Móler, prima, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Valentýna Rýdlová, prima, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Jiří Valenta, prima, 3. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
      • Josef Matura, prima 4. - 6. místo ve školním kole olympiády (účastník)
      • Markéta Petříková, prima 4. - 6. místo ve školním kole olympiády (účastník)
      • Ema Tereza Volkmerová, prima 4. - 6. místo ve školním kole olympiády (účastník)
      • Helena Raisová, prima 7. - 9. místo ve školním kole olympiády (účastník)
      • Natálie Raisová, prima 7. - 9. místo ve školním kole olympiády (účastník)
      • Eliška Volfová, prima 7. - 9. místo ve školním kole olympiády (účastník)
  • ČESKÝ JAZYK:

  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie I (ZŠ):
    • Anna Stejskalová, kvarta, 3. místo v krajském kole olympiády
    • Helena Ulrichová, tercie, 7. místo v krajském kole olympiády
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie I (ZŠ):
    • Anna Stejskalová, kvarta, 1. místo v okresním kole olympiády
    • Helena Ulrichová, tercie, 2. místo v okresním kole olympiády
  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie I (ZŠ):
    • Helena Ulrichová, tercie, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Anna Stejskalová, kvarta, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Adéla Hýsková, kvarta, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Karolína Václavíková, tercie, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Ema Křížová, tercie, 5. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie II (SŠ):
    • Ondřej Tomáš, sexta, 1. -2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Marie Richterová, kvinta, 1. - 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Anna Jílková, kvinta, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Nikola Balatková, septima, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Anežka Nývltová, kvinta, 5. místo ve školním kole olympiády
    • Petr Cyprián, septima, 6. místo ve školním kole olympiády
    • Josef Trdla, septima, 7. -8. místo ve školním kole olympiády
    • Jakub Balatka, septima, 7. -8. místo ve školním kole olympiády
    • Martin Patera, septima, 9. místo ve školním kole olympiády
    • Veronika Fleišmanová, kvinta, 10. -11. místo ve školním kole olympiády
    • Vanesa Rousková, kvinta, 10. -11. místo ve školním kole olympiády
    •  
  •  
  • ANGLICKÝ JAZYK:

  • Cambridge Assessment English:
    • certifikát B2:
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie III (SŠ):
    • Tereza Hausová, sexta, 3. místo v krajském kole olympiády
    • Michel Poupa, kvinta, 9. místo v krajském kole olympiády
    • kategorie II. B (ZŠ):
    • Veronika Adamová, kvarta, 5. místo v krajském kole
    • Jáchym Kubín, tercie, 6. místo v krajském kole
    • kategorie I. B (ZŠ):
    • nemá krajské kolo
    • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie III (SŠ):
    • nemá okresní kolo
    • kategorie II. B (ZŠ):
    • nemá okresní kolo
    • kategorie I. B (ZŠ):
    • Johana Ráchel Mariae, prima, 2. místo v okresním kole
    • Jan Medřický, sekunda, 4. místo v okresním kole
  • Olympiáda - školní kolo: 
    • kategorie I. B (ZŠ):
    • Medřický Jan, sekunda, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Johana Ráchel Mariae, prima, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola (náhradník)
    • Ariela Havelková, prima, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Ondřej Vajdík, sekunda, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Ondřej Šimůnek, sekunda, 5. místo ve školním kole olympiády
    • Anežka Richterová, prima, 6. místo ve školním kole olympiády
    • Barbora Kolmanová, prima, 7. místo ve školním kole olympiády
    • Markéta Petříková, prima, 8. místo ve školním kole olympiády
    • Vendula Marková, sekunda, 9. místo ve školním kole olympiády
    • Valentýna Rýdlová, prima, 10. místo ve školním kole olympiády
    • Eliška Volfová, prima, 11. místo ve školním kole olympiády
    • Artur Tegelman, prima, 12. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie II. B (ZŠ):
    • Veronika Adamovaá, kvarta, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Jáchym Kubín, tercie, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola (náhradník)
    • Beáta Hendrychová, tercie, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Zbyšek Blaschke, tercie, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Helena Ulrichová, tercie, 5. místo ve školním kole olympiády
    • Michaela Posejpalová, kvarta, 6. místo ve školním kole olympiády
    • Veronika Melicharová, kvarta, 7. místo ve školním kole olympiády
    • Karolína Václavíková, tercie, 8. místo ve školním kole olympiády
    • Jana Svárovská, kvarta, 9. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie III (SŠ):
    • Michel Poupa, kvinta, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Tereza Hausová, sexta, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola (náhradník)
    • Anna Kapčiarová, septima, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Martin Patera, septima, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Sabina Domonkosová, septima, 5. místo ve školním kole olympiády
    • Petr Cyprián, septima, kvarta, 6. místo ve školním kole olympiády
    • Antonín Šír, sexta, 7. místo ve školním kole olympiády
    • Ondřej Tomáš, sexta, 8. místo ve školním kole olympiády
    • David Štěpánek, sexta, 9. místo ve školním kole olympiády
    • Klára Mazánková, sexta, 10. místo ve školním kole olympiády
    •  
  •  
  • BIOLOGIE:
  •  
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie D
    • kategorie A
    • kategorie B
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie D
    • kategorie C
  • Olympiáda - školní kolo: 
    • kategorie D
    • Valentýna Rýdlová, prima, 1. místo ve školním kole olympiády
    • Artur Tegelman, prima, 2. místo ve školním kole olympiády
    • Markéta Petříková, prima, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Ema Volkmerová, prima, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Matěj Móler, prima, 5. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie C
    • Karolína Václavíková, tercie, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Jana Svárovská, kvarta, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Šárka Kušková, tercie, 3. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Michaela Havelková, tercie, 4. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie B
    • Tereza Hausová, sexta, 1. místo ve školním kole olympiády
    • Jan Vyhlídko, kvinta, 2. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie A
    • Petr Cyprián, septima, 1. místo ve školním kole olympiády
    • Jakub Balatka, septima, 2. místo ve školním kole olympiády
    • Eliška Jílková, septima, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Ekologická oympiáda - krajské kolo:
      • soutěž družstev
  •  
  • CHEMIE:

  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie D
    • Jana Svárovská, kvarta, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • kategorie C
    • Dominik Frýda, sexta, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do krajského kola
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie D
      • Jana Svárovská, kvarta, 1. místo v okresním kole, postup do krajského kola
    • Olympiáda - krajské kolo:
      • kategorie D
      • kategorie C
  •  
  • DĚJEPIS:

  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie ZŠ
    • kategorie SŠ
    • Olympiáda - okresní kolo:
      • kategorie ZŠ
      •  
  • FYZIKA:

  • Olympiáda - školní kolo:
  • Olympiáda - okresní kolo:
  • Archimediáda - okresní kolo:
  •  
  • ZEMĚPIS:

  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie C (ZŠ):
    • Matouš Richter, tercie, 1. místo v krajském kole, postup do celorepublikového kola
    • kategorie D (SŠ):
    • Josef Trdla, septima, 5. místo v krajském kole olympiády
    • Dominik Frýda, sexta, 10. místo v krajském kole olympiády
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie A (ZŠ):
    • Artur Tegelman, prima, 4. místo v okresním kole olympiády
    • Martin Balatka, prima, 6. místo v okresním kole olympiády
    • Markéta Petříková, prima, 10. místo v okresním kole olympiády
    • kategorie B (ZŠ):
    • Lukáš Petříček, sekunda,  7. místo v okresním kole olympiády
    • Jan Medřický, sekunda, 10. místo v okresním kole olympiády
    • kategorie C (ZŠ):
    • Matouš Richter, tercie, 1. místo v okresním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Jaroslav Louma, kvarta, 7. místo v okresním kole olympiády
    • Jana Svárovská, kvarta, 8. místo v okresním kole olympiády
    • kategorie D (SŠ):
    • Josef Trdla, septima, 1. místo v okresním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Dominik Frýda, sexta, 3. místo v okresním kole olympiády, postup do krajského kola
    • Petr Cyprián, septima, 4. místo v okresním kole olympiády

IKT:

  • Bobřík informatiky - zisk ocenění "úspěšný žřešitel":
    • Anna Jílková, kvinta
    • Dominik Frýda, sex
    • Tereza Hausová, sexta
  •  
  • LOGICKÁ OLYMPIÁDA:

  • Matěj Móler, prima, účast v logické olympiádě
  •  
  • ESTETICKÁ VÝCHOVA:

  • OSTATNÍ:

  • TĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT:

    •