Kotva
Nepřehlédněte
Den otevřených dveří Online - 2. termín
11.2.2021

Pro informace o konání klikněte zde

Den otevřených dveří Online - 1. termín
8.2.2021

Pro informace o konání klikněte zde.

 

Mapa webu
A
A
A

Úspěchy 2020/2021

Vloženo: 9.9.2017 | Upraveno: 9.9.2017 | Upravil: Herrmannova

  • MATEMATIKA:

  • Pythágoriáda - okresní kolo
    • kategorie prima - P6
    • kategorie tercie - P8
  • Pythágoriáda - školní kolo:
    • kategorie prima - P6
    • kategorie sekunda- P7
    • kategorie tercie - P8
    • Matematický klokan - školní kolo:
      • kategorie benjamin
      • kategorie kadet
      • kategorie student
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie Z9
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie Z9
    • kategorie Z8
    • kategorie Z7
    • kategorie Z6 
  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie A
    • Olympiáda - školní kolo:
      • Kategorie Z6

  • ČESKÝ JAZYK:

  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie I (ZŠ):
    • Helena Ulrichová, tercie, 1. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Anna Stejskalová, kvarta, 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Adéla Hýsková, kvarta, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Karolína Václavíková, tercie, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Ema Křížová, tercie, 5. místo ve školním kole olympiády
    • kategorie II (SŠ):
    • Ondřej Tomáš, sexta, 1. -2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Marie Richterová, kvinta, 1. - 2. místo ve školním kole olympiády, postup do okresního kola
    • Anna Jílková, kvinta, 3. místo ve školním kole olympiády
    • Nikola Balatková, septima, 4. místo ve školním kole olympiády
    • Anežka Nývltová, kvinta, 5. místo ve školním kole olympiády
    • Petr Cyprián, septima, 6. místo ve školním kole olympiády
    • Josef Trdla, septima, 7. -8. místo ve školním kole olympiády
    • Jakub Balatka, septima, 7. -8. místo ve školním kole olympiády
    • Martin Patera, septima, 9. místo ve školním kole olympiády
    • Veronika Fleišmanová, kvinta, 10. -11. místo ve školním kole olympiády
    • Vanesa Rousková, kvinta, 10. -11. místo ve školním kole olympiády
    • Olympiáda - okresní kolo:
      • kategorie I (ZŠ):
      • kategorie II (SŠ):
      •  
  • ANGLICKÝ JAZYK:

  • Cambridge Assessment English:
    • certifikát B2:
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie III (SŠ):
    • Olympiáda - krajské kolo:
      • kategorie II. B (ZŠ):
      • kategorie I. B (ZŠ):
  • Olympiáda - školní kolo: 
    • kategorie I. B (ZŠ):
    • kategorie II. B (ZŠ):
    • kategorie III (SŠ):
    •  
    •  
    • BIOLOGIE:
    •  
    • Olympiáda - národní kolo:
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie D
    • kategorie A
    • kategorie B
  • Olympiáda - okresní kolo:
    • kategorie D
    • kategorie C
  • Olympiáda - školní kolo: 
    • kategorie D
    • kategorie C
    • kategorie B
    • kategorie A
    • Ekologická oympiáda - krajské kolo:
      • soutěž družstev
  •  
  • CHEMIE:

  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie D
    • kategorie C
    • Olympiáda - okresní kolo:
      • kategorie D
      •  
  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie D
    • kategorie B
  •  
  • DĚJEPIS:

  • Olympiáda - školní kolo:
    • kategorie ZŠ
    • kategorie SŠ
    • Olympiáda - okresní kolo:
      • kategorie ZŠ
      •  
  • FYZIKA:

  • Olympiáda - školní kolo:
  • Olympiáda - okresní kolo:
  • Archimediáda - okresní kolo:
  •  
  • ZEMĚPIS:

  • Olympiáda - krajské kolo:
    • kategorie D (SŠ):
    • Olympiáda - okresní kolo:
      • kategorie A (ZŠ):
      • kategorie B (ZŠ):
      • kategorie C (ZŠ):
      • kategorie D (SŠ):
  •  
  • IKT:

  • LOGICKÁ OLYMPIÁDA:

  • Matěj Móler, prima, účast v logické olympiádě
  •  
  • ESTETICKÁ VÝCHOVA:

  • OSTATNÍ:

  • TĚLESNÁ VÝCHOVA A SPORT:

    •