GYMNÁZIUM TANVALD - Úspěchy studentů

Gymnázium Tanvald

Pro studenty
Úspěchy studentů

Školní rok 2016/2017

STUDIJNÍ ÚSPĚCHY

Pro lepší orientaci:

školní kolo (event. třídní kolo) soutěže
okresní kolo
soutěže

krajské kolo soutěže
celostátní kolo soutěže

 

  • MATEMATIKA:

 Olympiáda M - kategorie C:

Vítek Hanzlík, kvinta, 2. místo v kr.kole
Jakub Mašek, kvinta, 7. místo v kr. kole

Olympiáda M - kategorie Z7:

Tereza Hausová, sekunda, 4. místo v okr. kole

Olympiáda M - kategorie Z6:

Jan Vyhlídko, prima, 5. místo v okr.kole
Anna Jílková, prima, 7. místo v okr. kole

Anna Cendelínová, prima, 11. místo v okr. kole
Jan Nepimach, prima, 11. místo v okr. kole

 Olympiáda M - kategorie Z8:

Vojtěch Romaniuk, tercie, 13. místo v okr.kole

  • ČESKÝ JAZYK:

Olympiáda ČJ - kategorie II:

Helena Čermáková, septima, 8. místo v krajském kole

Olympiáda ČJ - kategorie I:

Tereza Hausová, sekunda, 4. místo v okr. kole

Olympiáda ČJ - kategorie II:

Helena Čermáková, septima, 1. místo v okr.kole, postup do krajského kola
Markéta Vajdíková, maturitní třída, 7. - 8. místo v okr. kole

Jakub Rydval, sexta, 9. místo v okr. kole

Olympiáda ČJ - kategorie I:

Tereza Hausová, sekunda, 1. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Martin Patera, tercie, 2. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Aneta Neumannová, kvarta, 3. místo ve šk. kole
Lenka Vondráčková, kvarta 4. místo ve šk. kole
Helena Kovářová, sekunda, 5. místo ve šk. kole
Jakub Balatka, tercie, 6. místo ve šk. kole
David Štěpánek, sekunda, 7. místo ve šk. kole
Barbora Rybová, sekunda, 8. místo ve šk. kole

Olympiáda ČJ - kategorie II:

Helena Čermáková, septima, 1. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Kamil Bém, kvinta, 2. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Markéta Vajdíková, maturitní třída, 3. - 4. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Jakub Rydval, sexta, 3. - 4. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Vítek Hanzlík, kvinta, 5. místo ve šk. kole
Matyáš Benešovský, kvinta, 6. místo ve šk. kole
Miroslava Zamlová, septima, 7. místo ve šk. kole
Aneta Cvrková, septima, 8. místo ve šk. kole

  • ANGLICKÝ JAZYK:

Olympiáda AJ - kategorie I.B:

Tereza Hausová, sekunda, 3. místo v okr.kole
Ondřej Tomáš, sekunda, 5. místo v okr. kole

Dominik Frýda, sekunda, 6. místo v okr. kole

Olympiáda AJ - kategorie I.B:

Tereza Hausová, sekunda, 1 - 3. místo ve školním kole, postup do okr. kola
Ondřej Tomášk, sekunda, 1. - 3. místo ve školním kole, postup do okresního kola
Dominik Frýda, sekunda,1. - 3. místo ve školním kole, postup do okresního kola

Olympiáda AJ - kategorie II.B:

Anna Kapčiarová, tercie, 4. místo v okr.kole
Karel Lhotský, kvarta, 5. místo v okr. kole

Martin Patera, tercie 6. místo v okr. kole

Olympiáda AJ - kategorie II.B:

Martin Patera, tercie, 1. místo ve školním kole, postup do okr. kola
Anna Kapčiarová, tercie, 2. místo ve školním kole, postup do okresního kola
Karel Lhotský, kvarta, 3. místo ve školním kole, postup do okresního kola

Olympiáda AJ - kategorie SŠ:

Jakub Rydval, sexta, 7. místo v okr. kole
Ondřej Zajíček, septima, 9. místo v okr. kole
Matyáš Vágner, kvinta, 12. místo v okr. kole

Olympiáda AJ - kategorie SŠ:

Matyáš Vágner, kvinta, 1. místo ve školním kole, postup do okr. kola
Ondřej Zajíček, septima, 2. místo ve školním kole, postup do okresního kola
Helena Čermáková, septima, 3. místo ve školním kole, postup do okresního kola
Jakub Rydval, sexta 4. místo v okr. kole, náhradník do okr. kola
Vítek Hanzlík, kvinta, 5. místo ve školním kole
Tereza Janoušková, septima, 6. místo ve školním kole
Natálie Fejfarová, septima, 7. místo ve školním kole
Václav Merkl, septima, 8. místo ve školním kole


  • NĚMECKÝ JAZYK:
  • FRANCOUZSKÝ JAZYK:
  • BIOLOGIE:

 

Ekologická olympiáda:

Helena Čermáková-septima, Iveta Ducháčková-kvinta, Martin Dašek-2. ročník, 5. místo v celostátním kole

Ekologická olympiáda:

Helena Čermáková-septima, Iveta Ducháčková-kvinta, Martin Dašek-2. ročník, 2. místo v krajském kole

Olympiáda - kategorie A:

Helena Čermáková, septima, 5. místo v krajském kole
Kateřina Schmiedová, maturitní třída, 15. místo v krajském kole
Tomáš Hašek, septima, 19. místo v krajském kole

Olympiáda - kategorie A:

Helena Čermáková, septima, 1. místo ve šk. kole, postup do krajského kola
Kateřina Schmiedová, maturitní třída, 2. místo ve šk. kole, postup do krajského kola
Tomáš Hašek, septima, 3. místo ve šk. kole, (možný postup do krajského kola)

 Olympiáda - kategorie B:

Martin Dašek, 2. ročník, 16. místo v krajském kole
Gabriela Pospíšelová, kvinta, 19. místo v krajském kole
Iveta Ducháčková, kvinta, 20. místo v krajském kole

Olympiáda - kategorie B:

Martin Dašek, 2. ročník, 1. místo ve šk. kole, postup do krajského kola
Gabriela Pospíšelová, kvinta, 2. místo ve šk. kole, postup do krajského kola
Iveta Ducháčková, kvinta, 3. místo ve šk. kole, (možný postup do krajského kola)

Petra Burdychová, 2. ročník, 4. místo ve šk. kole

 

Olympiáda - kategorie C:

Aneta Neumannová, kvarta, 2. místo v okr. kole, postup do krajského kola
Vilém Erlebach, kvarta, 9. místo v okr. kole

Olympiáda - kategorie C:

Aneta Neumannová, kvarta, 1. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Vilém Erlebach, kvarta, 2. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Monika Doležalová, kvarta, 3. místo ve šk. kole

Olympiáda - kategorie D:

Tereza Hausová, sekunda, 1. místo v okresním kole
Lucie Fleišmanová, prima, 3. místo v okresním kole

Olympiáda  - kategorie D:

Tereza Hausová, sekunda, 1. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
Lucie Fleišmanová, prima, 2. místo ve šk. kole, postup do okresního kola
 

  • CHEMIE:

Olympiáda - kategorie B:

Lenka Wojčíková, septima, 6. místo v krajském kole
Helena Čermáková, septima, 8. místo v krajském kole
Adam Dvořáček, septima, 14. místo v krajském kole

Olympiáda - kategorie B:

Helena Čermáková, septima, 1. místo ve šk. kole, možný postup do krajského kola
Lenka Wojčíková, septima, 2. místo ve šk. kole
Adam Dvořáček, septima, 3. místo ve šk. kole

Olympiáda - kategorie C:

Jakub Rydval, sexta, 3. místo ve krajském kole

Olympiáda - kategorie C:

Jakub Rydval, sexta, 1. místo ve šk. kole, postup do krajského kola
Iveta Ducháčková, kvinta, 2. místo ve šk. kole, (možný postup do krajského kola)
Martin Dašek, 2. ročník, 3. místo ve šk. kole, (možný postup do krajského kola)

Jindřich Pala, 2. ročník, 4. místo ve šk. kole

Karolína Kučerová, kvinta, 5. místo ve šk. kole
Vítek Zeman, kvinta, 6. místo ve šk. kole

  • FYZIKA:

Olympiáda - kategorie B:
David Němec, septima, 1. místo ve šk. kole, postup do krajského kola

Archimediáda:

Tereza Hausová, Barbora Rybová Rozálie Strnadová, sekunda, sekunda, 13. místo v okresním kole soutěže

  • DĚJEPIS:
  • ZEMĚPIS:

Olympiáda - kategorie B:

Tereza Hausová, sekunda, 4. místo ve okresním kole

Olympiáda - kategorie C:

Josef Trdla, tercie, 4. místo v okresním kole

Olympiáda - kategorie D:

David Němec, septima, 5. místo v okresním kole
Martin Dašek, 2. ročník, 6. místo v okresním kole
Martin Djadik, septima, 7. místo v okresním kole

  • SPOLEČENSKÉ VĚDY:
  • ESTETICKÁ ČINNOST:
  • fotografování

Klára Mašínová, tercie, 1. místo v 10. ročníku fotografické soutěže studentů gymnázií (téma - SÍTĚ) v kategorii do 15 let

SPORT:

štafeta 2 x 800 m:

Jakub Fajfr, septima, Kateřina Elicerová, kvarta, 6. místo

štafeta 4 x 400 m:
Jakub Polák, Vojtěch Čarda, Filip Eder, sexta, Daniel Polyak, 2. ročník, 6. místo v okresním kole

 

  • OSTATNÍ:
  • pišqworky:

Družstvo ve složení: David Němec, Simona Hubalová, Ondřej Zajíček (septima), Jakub Mašek, Vítek Hanzlík, (kvinta), 1. místo v oblastním kole, postup do krajského kola

  • logická olympiáda

 

Úspěchy studentů z předcházejících školních let naleznete v archivu úspěchů


(16.09.2009)